Kwalifikacje do nauczania w przedszkolach

Już od 2020 roku aby uczyć języka angielskiego w przedszkolu, trzeba będzie wykazać się znajomością języka na poziomie B2.
 
 

Egzamin PTE General poziom 3 zdany z oceną passmerit lub distinction
jest oficjalnym potwierdzeniem znajomości języka angielskiego na poziomie B2, wpisanym do rozporządzenia ministra edukacji narodowej
w sprawie kwalifikacji nauczycieli.

Pobierz treść rozporządzenia Zobacz, jak wygląda egzamin
   
Certyfikat PTE jest ważny BEZTERMINOWO.
   

 

Oferta Pearson dla przedszkoli

   

My First English Adventure to seria, która opiera naukę na zabawie, w której dzieciom towarzyszą ulubione postaci z kreskówek Walta Disneya.

Więcej o serii

   

Ricky the Robot to kolorowe z sympatycznym robotem,
na które chce się wracać m.in. dzięki różnorodnej ofercie materiałów dla nauczyciela.

Więcej o serii

   

My Little Island to niezwykła i intensywna przygoda z angielskim na bajkowej wyspie, z sympatycznymi bohaterami i nowoczesnymi materiałami dla nauczyciela. 

Więcej o serii

   

Pockets zapewnia wszechstronny rozwój przedszkolaków dzięki zawartym wśród dodatków piosenkom, ćwiczeniom ruchowym oraz zabawom z językiem angielskim.

Więcej o serii

   

Oferta Pearson dla zerówek

   
New English Adventure Starter zabiera dzieci w podróż po magicznym świecie Disneya. 
 
Kurs docenią także nauczyciele i rodzice, ponieważ uwzględnia on realia polskiej zerówki, wymagania programowe, a przede wszystkim zróżnicowane potrzeby 5- i 6-latków. Aż pół miliona polskich dzieci uczyło się angielskiego z serii English Adventure. Zaufaj nam, jesteśmy ekspertami w motywowaniu!
 
   

Our Discovery Island Starter to nowoczesny i uniwersalny podręcznik przygotowany specjalnie dla zerówek, przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.

Więcej o serii

   

 

 

© 2013 | Stworzone przez dibby.pl