Podręczniki i Materiały edukacyjne

Zdobywanie kwalifikacji to trudne i czasochłonne wyzwanie, dlatego też kapituła LCCI ma do zaoferowania szereg materiałów czyniących to zadanie nieco łatwiejszym.

Są to podręczniki:

Seria "How to Pass" lub "Passport to Success" – książki do samodzielnej nauki, które zawierają dużą ilość ćwiczeń z odpowiedziami oraz opisów poruszanych na egzaminie zagadnień. Przygotowane są przez specjalistów z danej dziedziny pracujących dla kapituły LCCI IQ w Wielkiej Brytanii. Książki te zawierają ponadto szczegółowy opis przebiegu egzaminu i sposobu jego oceniania oraz przykładowe pytania egzaminacyjne z ubiegłych lat. Dostępne między innymi dla egzaminów: English for Business, English for Accounting czy też SEFIC. Dostepne w wiodących księgarniach językowych.
 
Są to także sylabusy, przykładowe pytania egzaminacyjne, wzorcowe odpowiedzi (sample papers, past examination papers and model answers), które można bezpłatnie pobrać ze strony lcci.org.uk w dziale: Qualification Search.

Zalecana lista podręczników odpowiednich dla każdego egzaminu podana jest w sylabusie danej kwalifikacji, który można pobrać ze strony lcci.org.uk w dziale: Qualification Search.

 

 

© 2013 | Stworzone przez dibby.pl